NFA

HMEΡ. ΑΓ. ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ ΟΜΑΔΑ2 ΟΜΙΛ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
29/12 4 9:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (A) 2-2  OFI F.C ACADEMY (Α) ΠΡΩΤ. K11L ALMA 5×5 (1)
29/12 4 9:00 THUNDERS F.C 3-0  ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤ K10 ALMA 5×5 (3)
29/12 4 9:00 ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ 0-3  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Α K14L FOUS 1
29/12 4 9:00 BEBIDES FC 2-2  S.P.D F.C ΠΡΩΤ. K15L FOUS 2
29/12 4 9:00 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2-0 ΠΑΟΔ Α K14L ΑΙΟΛΟΥ
29/12 4 9:00 ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ 1-2  ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΠΡΩΤ K16 L ΒΟΥΛΑΣ
29/12 4 9:00 ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-2  ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΡΩΤ K16 L ΓΛΥΦΑΔΑ (1)
29/12 4 9:00 OFI F.C ACADEMY (A) 2-0  ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΡΩΤ. K15L ΓΛΥΦΑΔΑ (2)
29/12 4 9:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 1-4  ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΡΩΤ K12L ΕΚ ΓΕΙΤΟΝΑ
29/12 4 9:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ   3-0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΔΑ Α Κ16 S ΚΑΛΑΜΑΚΙ
29/12 4 9:00 UNITED ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ  3-0 Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΡΩΤ. K13S ΠΑΙΑΝΙΑΣ
29/12 4 9:00 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1-1 ELLINIKO F.C Α Κ17 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
29/12 4 10:00 THUNDERS F.C (A) 5-1  ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤ K12L ALMA
29/12 4 10:00 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 8-2  SHOOTERS ACADEMY ΠΡΩΤ K10 ALMA 5×5 (1)
29/12 4 10:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (Β) 1-6  ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΡΩΤ K11S ALMA 5×5 (2)
29/12 4 10:00 THUNDERS F.C 8-1 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (A) ΠΡΩΤ K9 ALMA 5×5 (3)
29/12 4 10:00 Π.Α.Ε ΚΗΦΙΣΙΑ  4-0 PEFKI F.C ΠΡΩΤ K15S FOUS 1
29/12 4 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ  3-0 THUNDERS F.C Α K14L FOUS 2
29/12 4 10:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1-5  ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ B K14L ΑΙΟΛΟΥ
29/12 4 10:00 S.D.P F.C 1-1  ΑΚΑΔΗΜΙΑ LIDO ΠΡΩΤ K12L ΕΚ ΓΕΙΤΟΝΑ
29/12 4 10:00 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ 2-2  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α K14S ΠΑΙΑΝΙΑΣ
29/12 4 10:15 Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗ 3-0 Π.Α.Ε ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΩΤ. K15L ΒΟΥΛΑΣ
29/12 4 10:15 SHOOTERS ACADEMY 3-0  ALMA CLUB ΠΡΩΤ K15S ΓΛΥΦΑΔΑ (1)
29/12 4 10:15 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3  Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α Κ17 ΓΛΥΦΑΔΑ (2)
29/12 4 10:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 4-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ Α Κ17 ΚΑΛΑΜΑΚΙ
29/12 4 10:15 ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ  2-1 OFI F.C ACADEMY (A) ΠΡΩΤ K16 L ΣΟΥΡΜΕΝΑ
29/12 4 11:00 ΓΕΝΝΑΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ  0-1 Π.Α.Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΡΩΤ K12S ALMA
29/12 4 11:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (B)  3-0 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤ K9 ALMA 5×5 (1)
29/12 4 11:00 Π.Α.Ε ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 3-1  Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΡΩΤ K9 ALMA 5×5 (2)
29/12 4 11:00 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  3-0 ΑΙΟΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΡΩΤ. K11L ALMA 5×5 (3)
29/12 4 11:00 BEBIDES FC (Α) 1-1  Π.Α.Ε ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ B K14L FOUS 1
29/12 4 11:00 OFI F.C ACADEMY (A)  0-0 BEBIDES FC ΠΡΩΤ. K13L FOUS 2
29/12 4 11:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ 3-2  Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΡΩΤ K15S ΑΙΟΛΟΥ
29/12 4 11:00 ΑΙΟΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 0-3  ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΠΡΩΤ. K13S ΕΚ ΓΕΙΤΟΝΑ
29/12 4 11:30 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 6-0  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ ΠΡΩΤ. K15L ΒΟΥΛΑΣ
29/12 4 11:30 OFI F.C ACADEMY (B)  2-3 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ (Β) B K14S ΓΛΥΦΑΔΑ (1)
29/12 4 11:30 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ  0-2 OFI F.C ACADEMY (B) ΠΡΩΤ K15S ΓΛΥΦΑΔΑ (2)
29/12 4 11:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ  3-0 ΟΣΦΠ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤ. K15L ΚΑΛΑΜΑΚΙ
29/12 4 11:30 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3-0  Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΡΩΤ. K13L ΠΑΙΑΝΙΑΣ
29/12 4 11:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  3-0 Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Α Κ17 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
29/12 4 12:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ 1-0  ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ ΠΡΩΤ K12S ALMA
29/12 4 12:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ   1-11 OFI F.C ACADEMY ATHENS ΠΡΩΤ K10 ALMA 5×5 (1)
29/12 4 12:00 Π.Α.Ε ΑΡΤΟΜΗΤΟΣ 1-3  ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΠΡΩΤ K10 ALMA 5×5 (2)
29/12 4 12:00 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1-2 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ (Α) ΠΡΩΤ. K11L ALMA 5×5 (3)
29/12 4 12:00 BEBIDES FC (Β) 4-0  AK. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α K14S FOUS 1
29/12 4 12:00 Π.Α.Ε ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  8-2 ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΡΩΤ. K13L FOUS 2
29/12 4 12:00 Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗ  1-1 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΡΩΤ K12L ΑΙΟΛΟΥ
29/12 4 12:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (Β) 0-3  ΠΑΟΔ ΠΡΩΤ. K13S ΕΚ ΓΕΙΤΟΝΑ
29/12 4 12:30 OFI F.C  ACADEMY (A)  2-1 ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ Α K14S ΓΛΥΦΑΔΑ (1)
29/12 4 12:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΔΑ  0-1 ΑΚ. COERVER ΠΡΩΤ. K13L ΓΛΥΦΑΔΑ (2)
29/12 4 12:45 Π.Α.Ε ΑΡΤΟΜΗΤΟΣ 3-0  JOGA BONITO F.A. Α Κ16 S ΒΟΥΛΑΣ
29/12 4 12:45 UNITED ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 1-3  ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ B K14S ΚΑΛΑΜΑΚΙ
29/12 4 12:45 Π.Α.Ε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7-0  SHOOTERS ACADEMY ΠΡΩΤ K16 L ΠΑΙΑΝΙΑΣ
29/12 4 12:45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  4-0 OFI F.C ACADEMY (Β) Α Κ16 S ΣΟΥΡΜΕΝΑ
29/12 4 13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΔΑ  1-0 THUNDERS F.C (B) ΠΡΩΤ K12S ALMA
29/12 4 13:00 OFI F.C ACADEMY (B) 2-4  UNITED ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ  ΠΡΩΤ K11S ALMA 5×5 (1)
29/12 4 13:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 15-3  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ  ΠΡΩΤ. K11L ALMA 5×5 (2)
29/12 4 13:00 Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2-1  ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ (Β) ΠΡΩΤ K11S ALMA 5×5 (3)
29/12 4 13:00 JOGA BONITO F.A. 1-1  ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ B K14S FOUS 1
29/12 4 13:00 ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ (Α) 0-4  JOGA BONITO F.A. ΠΡΩΤ. K13L FOUS 2
29/12 4 13:00 JOGA BONITO F.A.  0-8 OFI F.C ACADEMY ΠΡΩΤ K12S ΑΙΟΛΟΥ
29/12 4 13:00 Π.Α.Ε ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-5  ΠΑΟΔ ΠΡΩΤ K12L ΕΚ ΓΕΙΤΟΝΑ
29/12 4 13:30 Π.Α.Ε ΚΗΦΙΣΙΑ  1-0 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ (Α) B K14L ΓΛΥΦΑΔΑ (1)
29/12 4 13:30 SHOOTERS ACADEMY  1-1 OFI F.C ACADEMY (B) ΠΡΩΤ. K13S ΓΛΥΦΑΔΑ (2)